Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA AKSESUARAIS

Didmeninė prekyba aksesuarais. Mes siūlome platų STOCK aksesuarų asortimentą urmu itin patraukliomis dimeninėmis kainomis: rankinės, piniginės, diržai, kepurės, kuprinės ir šalikai, viskas, ko tik gali prireikti jūsų klientams. Didmeninę prekybą aksesuarais vystome nuo 2005-ųjų. CATBALOU, KAPPA, ADIDAS, BLUGIRL, LIU JO, PUMA — tai tik keletas žinomų aksesuarų gamintojų mūsų asortimente. Išsamią stilingų aksesuarų didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Didmeninę prekybą aksesuarais kruopščiai planuojame: produkciją atrenkame ir prekes pakuojame į dėžes arba originalius maišus tam, kad pristatytos prekės pranoktų Jūsų lūkesčius. Susiekite ir pateiksime visą Jums reikalingą informaciją, susijusią su didmenine prekyba aksesuarais: apie produkcijos sudėtį, gamintojus ir pan.

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Kiekvienas iš jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite! Kontaktus rasite paspaudę čia: