DIDMENINĖ PREKYBA AKSESUARAIS

Didmeninė prekyba aksesuarais. Mes siūlome platų STOCK aksesuarų asortimentą urmu itin patraukliomis dimeninėmis kainomis: rankinės, piniginės, diržai, kepurės, kuprinės ir šalikai, viskas, ko tik gali prireikti jūsų klientams. Didmeninę prekybą aksesuarais vystome nuo 2005-ųjų. CATBALOU, KAPPA, ADIDAS, BLUGIRL, LIU JO, PUMA — tai tik keletas žinomų aksesuarų gamintojų mūsų asortimente. Išsamią stilingų aksesuarų didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Didmeninę prekybą aksesuarais kruopščiai planuojame: produkciją atrenkame ir prekes pakuojame į dėžes arba originalius maišus tam, kad pristatytos prekės pranoktų Jūsų lūkesčius. Pasirūpiname ir prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Dirbame su klientais iš viso pasaulio, todėl kabame daugiau  nei 5 užsienio kalbomis. Susiekite ir pateiksime visą Jums reikalingą informaciją, susijusią su didmenine prekyba aksesuarais: apie produkcijos sudėtį, gamintojus ir pan. Stengiamės, kad neaiškumai, susiję su stilingų aksesuarų didmena, būtų išspręsti greitai ir lengvai. Kreipkitės! 

Kiekvienas iš jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite! Kontaktus rasite paspaudę čia: