Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

Sveiki!

Pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis - didmeninė prekyba drabužiais, avalyne bei aksesuarais. Prekiaujame reguliaria bei STOCK produkcija. Patį terminą „Stock" galima išversti kaip „prekės likutis", o jei tiksliau - tai prekės iš gamintojo arba parduotuvių sandėlių. Toks prekių sandėliavimas nėra naudingas drabužių gamintojams bei parduotuvių savininkams, nes pelną atneša tik nuolatinis prekių judėjimas. Būtent todėl žymių prekinių ženklų gamintojai tiesiog „atsikrato" šiais likučiais parduodamos juos kompanijoms, kurių pagrindinė veikla ir yra STOCK drabužių supirkimas bei jų realizavimas mažesniais kiekiais. Tokiu būdu  įvyksta abipusiai naudingas bendradarbiavimas, kuomet rinkoje atsiranda dideli kiekiai kokybiškų drabužių geromis kainomis, o gamintojai išsivalo savo sandėlius nuo likučių.

Turėdami ilgametę patirtį didmeniniame drabužių pardavimo versle, mes įgijome neįkainojamos praktinės bendravimo patirties, pardavimo bei konkurencingumo srityse, kuriomis norime pasidalinti ir su Jumis. Individualaus pokalbio, dėmesio, praktinių patarimų dėl logistikos, muitinės ir kitų subtilybių Jums nestigs, nes dėmesį išdalins mūsų pardavimų profesionalai.

Esame vieni iš lyderių didmeninės prekybos STOCK drabužiais Lietuvoje. Prekinių ženklų įsigijimas iš pirmųjų rankų, pateisino įmonės strategijos konkurencingumą, perkamąją galią bei klientų lūkesčius kainos ir kokybės atžvilgiu. Siūlome platų prekių asortimentą tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Klientų patogumui išskirtinai kruopščiai rūšiuojame ir pakuojame drabužius, batus ir aksesuarus į kartonines dėžes.

Mes siūlome išties didelį prekių asortimentą (striukes, megztinius, paltus, kelnes, batus, rankines, kepures, šalikus ir pan.), kuriame jūs galite rasti tokių prekinių ženklų kaip CATBALOU, BROKSFIELD, GUESS, LIU-JO, PIERRE CARDIN, PEPE JEANS, TOM TAILOR, SISLEY, VERSACE, MESSAGERIE, MONTECORE, MURPHY NYE, DIADORA, RINASCIMENTO, VILA, GAUDI, CORTEFIEL, CARAMELO, STEFANEL, VERA MONT, BLUGIRL by BLUMARINE, KRIZIA, MISS ROBERTA, TECNICA, KILLAH, PAPER MOON, CACAO, ZIPPY ir kitų.

Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų vadybininkais šiais KONTAKTAIS.

Kviečiame apsižvalgyti po mūsų prekes: DRABUŽIAI, AVALYNĖ, AKSESUARAIGAMINTOJAI


KODĖL MES?

PLATUS PREKIŲ ASORTIMENTAS

Siūlome daugiau nei 80 žinomų prekinių ženklų asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 700 000 prekių vnt. Visos prekės kruopščiai atrenkamos ir išrūšiuojamos pagal prekinį ženklą, drabužių kategorijas ir dydžių linijas.

NEPRIEKAIŠTINGAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Daugiau nei 5 metų patirtį turinti pardavimų komandą suteiks išskirtinį dėmesį! Parinks Jums tinkantį ir Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą bei suteiks visa reikalingą informaciją: prekių, mokesčių klausimais. Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kitais atvejais galima susiderinti individualiai.

PATIRTIS

Sukaupę ilagalaikę patirtį (nuo 2005m.), didmeninės prekybos rūbais ir avalynę, srityje, galime pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės paslaugas. Turime klientų visame pasaulyje: Vokietijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, Gruzijoje, Rusijoje, UK, Baltarusijoje, Slovakijoje ir kt., kas leidžia mums geriau pažinti klientą ir suprasti jo poreikius.

REALIOS PREKIŲ FOTO

Turime nuosavą fotostudiją, kurioje darome visų, Jums siūlomų, prekių nuotraukas.

ORIGINALIOS IR NAUJOS PREKĖS

Parduodame TIK originalias ir naujas prekes.