Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA ŠALIKAIS, SKAROMIS, KEPURĖMIS IR ŠALIAIS

Didmeninė prekyba kepurėmis, šalikais ir skaromis. Siūlome rinktis stilingas kepures, šalikus bei skaras vyrams, moterims ir vaikams didmeniniais kiekiais ir kainomis. Didmeninę prekybą kepurėmis, šalikais ir skaromis vystome nuo 2005-ųjų. PUMA, ASICS, CUBUS, LIU JO — tai tik keletas mūsų atstovaujamų žinomų šalikų, skarų bei kepurių gamintojų.

Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. 

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą kepurėmis, šalikais bei skaromis, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą.

  • ·      Pateikiame Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, aprašymus, ir susitariame dėl susitikimų mūsų sandėlyje;
  • ·      konsultuojame mokesčių klausimais.

Siekiame, kad bet koks Jūsų klausimas, susijęs su kepurių, šalikų ir skarelių prekyba urmu, būtų išspręstas, o atsakymas pranoktų lūkesčius. Visada esame pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į iškilusius klausimus!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus. Susisiekite su mumis!