DIDMENINĖ PREKYBA RANKINĖMIS IR PINIGINĖMIS

Didmeninė prekyba rankinėmis, piniginėmis ir kosmetinėmis vystome nuo 2005-ųjų. Siūlome stilingas rankines, pinigines ir kosmetines didmeniniais kiekiais ir kainomis. Siūlomą produkciją atsakingai atrenkame, pakuojame ir pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas.

Susiekite su mumis ir mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją, susijusią su didmenine prekyba rankinėmis ir piniginėmis: sudėtį, kainas ir pan. Aptarti visus Jums rūpimus klausimus galime internetu arba susitikus gyvai (mielai priimsime Jus savo sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva).

Dirbame su klientais iš viso pasaulio, todėl kalbame net 7 užsienio kalbomis (anglų, vokiečių, lietuvių, rusų, lenkų, portugalų ir ispanų). Stengiamės, kad neaiškumai, susiję su piniginių ir kosmetinių prekyba urmu, būtų išspręsti greitai ir lengvai. Kreipkitės!

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!