Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA BATAIS MOTERIMS

Didmeninė prekyba moteriška avalyne - platus moteriškos avalynės asortimentas urmu! Siūlome laisvalaikiui, sportui bei solidžioms progoms tinkamus batų modelius didmeniniais kiekiais ir kainomis.

Didmeninę prekybą moteriška avalyne vystome nuo 2005-ųjų. ADIDAS, PUMA, REEBOK, ESPRIT — tai tik keletas žinomų moteriškų batų gamintojų mūsų asortimente, kuris nuolat papildomas ir atnaujinimas. Detalią moteriškos avalynės didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Didmeninę prekybą moteriška avalyne formuojame atsižvelgdami į metų laikus, todėl visada Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtus batus. Visada kruopščiai atrenkame ir supakuojame prekes į dėžes tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų būti iškart ruošiama Jūsų parduotuvei/ išparduotuvei (outletui) ar elektroninei parduotuvei. Taip pat pasirūpiname ir prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o kad pristatymas neužsitęstų, prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą moteriška avalyne kreipkitės į mūsų pardavimų komandą.  Mes:

  • • pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą;
  • • susitarsime ir su malonumu pakviesime Jus apsilankyti mūsų sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva;
  • • esant poreikiui, pakonsultuosime mokesčių klausimais;
  • • galime bendrauti net 7 užsienio kalbomis (anglų, vokiečių, lietuvių, rusų, lenkų, portugalų ar ispanų).

Siekiame, kad bet koks Jūsų klausimas, susijęs su didmenine moteriškos avalynės prekyba, būtų išspręstas, o atsakymas pranoktų lūkesčius. Kreipkitės!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Kiekvienas iš Jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus. Susisiekite su vadybininku telefonu arba internetu.