Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VAIKIŠKA AVALYNE

Didmeninė prekyba vaikiška avalyne. Mūsų sandėlyje rasite daugiau nei 80 visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcijos, o tame tarpe ir vaikiškų batų, kurių asortimentą sudaro mažiesiems pritaikyta patogi ir itin kokybiška avalynė didmeniniais kiekiais ir kainomis.

Didmeninę prekybą vaikiška avalyne formuojame atsižvelgdami į metų laikus, todėl visada Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtus batus. Atsakingai  atrenkame ir pakuojame produkciją į dėžes tam, kad pristatytos prekės  pranoktų Jūsų lūkesčius. Pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas.  Detalesnės informacijos apie didmeninę prekybą vaikiška avalyne teiraukitės mūsų pardavimų komandos. 

Siekdami aukščiausios aptarnavimo kokybės mes:

  • • pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą bei pateiksime informaciją, susijusią su vaikiškos avalynės didmena;
  • • pakviesime Jus į mūsų sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva, kur galėsime aptarti visus Jums rūpimus klausimus ir „gyvai“ supažindinti su asortimentu;
  • • pakonsultuosime mokesčių klausimais. 

Susisiekite su mumis! 

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Kiekvienas iš Jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus. Susisiekite su pardavimo komandą. Kontaktus rasite čia.