Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA BATAIS VYRAMS

Didmeninė prekyba vyriška avalyne – platus žinomų prekinių ženklų avalynės asortimentas.  Mūsų asortimente rasite laisvalaikiui, sportui skirtus bei klasikinio stiliaus batus vyrams didmeniniais kiekiais bei kainomis. Didmeninę prekybą vyriška avalyne vystome nuo 2005-ųjų ir galime Jums pasiūlyti įvairaus stiliaus avalynės modelius tokių prekinių ženklų kaip PUMA, ADIDAS, SUPER DRY, REEBOK ir kt.  Išsamesnę vyriškos avalynės didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje. 

Didmeninę prekybą vyriška avalyne formuojame atsižvelgdami į metų laikus, todėl visada Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtus batus. Kruopščiai atrenkame ir pakuojame produkciją į dėžes tam, kad pristatytos prekės pranoktų Jūsų lūkesčius. 

Norėdami plačiau sužinoti apie didmeninę prekybą vyriška avalyne, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Mūsų siekis - pateikti visiškai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą ir prekių aprašymus, bei pilnai supažindinti su turimu asortimentu ne tik pokalbio metu, bet ir „gyvai“, todėl kviečiame Jus apsilankyti mūsų sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva. Susisiekite su mumis! 

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Kiekvienas iš Jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, tad nedvejodami kreipkitės ir raskite Jums tinkamas prekes mūsų asortimente! Kontaktus rasite, paspaudę čia.