DIDMENINĖ PREKYBA BATAIS VYRAMS

Didmeninė prekyba vyriška avalyne – platus žinomų prekinių ženklų avalynės asortimentas.  Mūsų asortimente rasite laisvalaikiui, sportui skirtus bei klasikinio stiliaus batus vyrams didmeniniais kiekiais bei kainomis. Didmeninę prekybą vyriška avalyne vystome nuo 2005-ųjų ir galime Jums pasiūlyti įvairaus stiliaus avalynės modelius tokių prekinių ženklų kaip PUMA, GROUSE CREEK, VERSACE ir kt.  Išsamesnę vyriškos avalynės didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje. 

Didmeninę prekybą vyriška avalyne formuojame atsižvelgdami į metų laikus, todėl visada Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtus batus. Kruopščiai atrenkame ir pakuojame produkciją į dėžes tam, kad pristatytos prekės pranoktų Jūsų lūkesčius.  Mes pasirūpiname ir vyriškos avalynės logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o kad pristatymas neužsitęstų, prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Norėdami plačiau sužinoti apie didmeninę prekybą vyriška avalyne, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Mūsų siekis - pateikti visiškai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą ir prekių aprašymus, bei pilnai supažindinti su turimu asortimentu ne tik pokalbio metu, bet ir „gyvai“, todėl kviečiame Jus apsilankyti mūsų sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva. Susisiekite su mumis! 

Kiekvienas iš Jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką, tad nedvejodami kreipkitės! Kontaktus rasite, paspaudę čia.