Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA KELNĖMIS IR DŽINSAIS MOTERIMS

Didmeninė prekyba moteriškomis kelnėmis ir džinsais. Prekiaujame visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, kurią sudaro daugiau nei 80 prekinių ženklų originalūs drabužiai. Savo asortimente turime ir galime Jums pasiūlyti stilingas ir kokybiškas kelnes bei džinsus moterims didmeniniais kiekiais bei kaina. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą moteriškomis kelnėmis bei džinsais ir šiuo metu klientams galime pasiūlyti tokių prekinių ženklų kaip COPIBEL, VILA, E5 MODE, MET, MURPHY &NYE ir kitų prekes. Detalius moteriškų kelnių ir džinsų didmenos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Dėl didmeninės prekybos moteriškomis kelnėmis ir džinsais kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus – mielai susipažinsime, susitarsime dėl asmeninio susitikimo mūsų sandėlyje bei suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. 

Siekiame, kad visi Jūsų klausimai būtų išspręsti, o atsakymai pranoktų lūkesčius.

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!