Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA SPORTINE APARANGA MOTERIMS

Didmeninė prekyba moteriška sportine apranga. Daugiau nei 80 žinomų gamintojų originalios produkcijos, kurios tarpe yra ir sportinė apranga moterims: sportinės kelnės, palaidinės, džemperiai didmeniniais kiekiais ir kaina. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą moteriška sportine apranga ir šiuo metu galime pasiūlyti tokius sportinių drabužių moterims gamintojus kaip ADIDAS, SPORT ZONE, DIADORA, DIDRIKSONS, DARE2be, NIKE, DEEPLY.  Detalius moteriškos sportinės aprangos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą moteriškais sportiniais drabužiais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!