Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA STRIUKĖMIS IR MEGZTINIAIS MOTERIMS

Didmeninė prekyba moteriškais švarkais, megztiniais paltais ir striukėmis. Daugiau nei 700 000 originalių drabužių, kurių tarpe yra ir stilingų švarkų, paltų bei striukių moterims. 

Savo sandėlyje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva, turime gausų moteriškų striukų, paltų, megztinių ir švarkų asortimentą didmeniniais kiekiais bei kaina. Produkciją rūšiuojame pagal atskirus prekinius ženklus, dydžių linijas ir visada atsižvelgiame į vyraujantį sezoną, tad jei ieškote striukų ar švarkų moterims vasaros/pavasario, ar rudens/žiemos sezonams – pataikėte ten, kur reikia. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą moteriškais švarkais, paltais ir striukėmis ir šiuo metu galime pasiūlyti tokius švarkų, paltų ir striukių moterims gamintojus kaip BON PRIX, GUESS, TOM TAILOR, LIU JO ir kt. Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą moteriškais švarkais, striukėmis ar paltais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!