DIDMENINĖ PREKYBA SUKNELĖMIS

Didmeninė prekyba stilingomis moteriškomis suknelėmis. Gausus virš 80 visame pasaulyje žinomų rūbų gamintojų asortimentas ir stilingų suknelių didmena. Didmeninė suknelių prekyba yra formuojama atsižvelgiant į metų laikus, todėl visuomet Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtas sukneles.

Didmeninę prekybą moteriškomis suknelėmis vystome jau nuo 2005-ųjų ir galime Jums pasiūlyto BGN, INDISKA, CONBIPEL, KAFFE, LIU JO, BLEIFREI ir kitų žinomų prekinių ženklų sukneles – didmeninėmis kainomis. Visus moteriškų suknelių gamintojus bei jų pasiūlą galite pamatyti internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje. 

Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Visapusiškai pasirūpiname ir prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o kad pristatymas neužtruktų, prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą moteriškomis suknelėmis, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją, pakvies prekes apžiūrėti mūsų sandėlyje bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!