Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA MOTERIŠKAIS DRABUŽIAIS

Didmeninė prekyba drabužiais moterims. Daugiau nei 80 visame pasaulyje žinomų moteriškų rūbų gamintojų produkcijos, kurią sudaro klasikinė, laisvalaikio ir sportinė apranga. Į gausų šios kategorijos drabužių asortimentą įeina moteriškos suknelės, palaidinės, džinsai, marškinėliai, švarkai, sijonai, tunikos, kelnės ir daugybė kitų drabužių didmeniniais kiekiais ir kainomis.

Didmeninę prekybą moteriškais drabužiais vystome nuo 2005-ųjų. GUESS, LIU JO, TOM TAILOR, RINASCIMENTO, SANDRO FERRONE, LEE, WRANGLER — tai tik keletas žinomų moteriškų drabužių gamintojų mūsų asortimente. Išsamią didmeninės prekybos moteriškais drabužiais pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Moteriškų drabužių didmeną formuojame atsižvelgdami į metų laikus, todėl visada Jums pasiūlysime tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos sezonams skirtus drabužius. Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt.

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą moteriška apranga, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Visada esame pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į iškilusius klausimus!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Visi klientai mums yra svarbūs, todėl kiekvienas iš Jūsų, dirbdamas su mumis, turės savo asmeninį vadybininką. Mūsų pardavėjų komanda kalba daugiau nei 5 užsienio kalbomis ir yra visuomet pasiruošę pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus.