Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VAIKŲ DRABUŽIAIS MIX

Didmeninė prekyba firminių drabužių mišiniais (MIX‘ais). Prekiaujame visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, kurią sudaro daugiau nei 80 prekinių ženklų drabužiai. Siūlome originalius rūbų mišinius (MIX‘us) didmeniniais kiekiais bei kaina.

Drabužius rūšiuojame atsižvelgdami į sezono aktualumą, tad, jei ieškote prekių pavasario/vasaros ar rudens/žiemos sezonams, juos tikrai rasite pas mus. Drabužių mišinius siūlome tiek dydžių linijoms, tiek pagal atskiras drabužių kategorijas ar prekinius ženklus suskirstytai produkcijai. 

Siekdami aukščiausios aptarnavimo kokybės mes:

  • ·      užsakymus kruopščiai atrenkame ir pakuojame į dėžes arba originalius maišus;
  • ·      Jūsų užsakymą paruošiame per 1-2 darbo dienas;
  • ·      pateikiame Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą ir prekių aprašymus bei sudėtį;
  • ·      konsultuojame mokesčių klausimais;
  • ·      kalbame anglų, vokiečių, lietuvių, rusų, lenkų, ir kt kalbomis.

Dėl didmeninės prekybos firminių drabužių mišiniais (MIX‘ais) kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus – mielai susipažinsime, susitarsime dėl asmeninio susitikimo mūsų sandėlyje bei suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Siekiame, kad visi Jūsų klausimai, susiję su didmenine drabužių prekyba urmu, būtų išspręsti, o atsakymai pranoktų lūkesčius!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!