Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA SPORTINIAIS DRABUŽIAIS VAIKAMS

Didmeninė prekyba sportine apranga vaikams!

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą drabužiais ir sportine apranga vaikams ir šiuo metu galime pasiūlyti tokius sportinių drabužių vaikams gamintojus kaip SPORT ZONE, DIADORA, ADIDAS, NIKE, DEEPLY.  Detalius vaikiškos sportinės aprangos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Visapusiškai pasirūpiname ir prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o kad pristatymas neužtruktų, prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą sportiniais drabužiais vaikams, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!