Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VAIKIŠKOMIS STRIUKĖMIS IR ŠVARKAIS

Didmeninė prekyba striukėmis, švarkais ir megztiniais vaikams. Daugiau nei 700 000 originalių drabužių, kurių tarpe yra ir kokybiškų švarkų, paltų bei striukių vaikams. 

Produkciją rūšiuojame pagal atskirus prekinius ženklus, ir/ar dydžių linijas ir visada atsižvelgiame į vyraujantį sezoną, tad jei ieškote striukų ar švarkų vaikams vasaros/pavasario, ar rudens/žiemos sezonams – pataikėte ten, kur reikia. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą ir šiuo metu galime pasiūlyti tokius švarkų, paltų ir striukių vaikams gamintojus kaip LEGO, DIDRIKSONS, CUBUS, GREEN COTTON, PAPER MOONir kt. Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt.

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą vaikiškomis striukėmis ar švarkais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!