Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKOMIS KELNĖMIS IR DŽINSAIS

Didmeninė prekyba vyriškomis kelnėmis ir džinsais. Prekiaujame visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, kurią sudaro daugiau nei 80 prekinių ženklų originalūs drabužiai. Savo asortimente turime ir galime Jums pasiūlyti stilingas ir kokybiškas kelnes bei džinsus vyrams didmeniniais kiekiais bei kaina. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą vyriškomis kelnėmis bei džinsais ir šiuo metu klientams galime pasiūlyti tokių prekinių ženklų kaip WRANGLER, LEE, ONLY & SONS, JACK & JONES ir kitų prekes. Detalius vyriškų kelnių ir džinsų didmenos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Dėl didmeninės prekybos vyriškomis kelnėmis ir džinsais kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus – mielai susipažinsime, susitarsime dėl asmeninio susitikimo mūsų sandėlyje bei suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Siekiame, kad visi Jūsų klausimai būtų išspręsti, o atsakymai pranoktų lūkesčius.

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!