Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKAIS MARŠKINĖLIAIS IR MARŠKINIAIS

Didmeninė prekyba vyriškais marškiniais ir marškinėliais. Prekiaujame visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, kurią sudaro daugiau nei 80 prekinių ženklų drabužiai. 

Ieškote vyriškų marškinių ar marškinėlių pavasario/vasaros ar rudens/žiemos sezonams didmeniniais kiekiais bei kaina?  Pataikėte kur reikia. Didmeninę prekybą vystome nuo 2005-ųjų. LIU JO, GANT, GIANFRANCO FERRE, TOMMY HILFIGER — tai tik keletas žinomų vyriškų marškinių ir marškinėlių gamintojų, kuriuos siūlome savo asortimente.  Išsamią vyriškų marškinių ir marškinėlių didmenos pasiūlą galite pamatyti ir internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Siekiame, kad bet koks Jūsų klausimas, susijęs su didmenine vyriškų marškinėlių bei marškinių prekyba, būtų išspręstas greitai, o atsakymas pranoktų lūkesčius. Kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus, kurie visada pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į klausimus!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!