Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA SPORTINE APRANGA VYRAMS

Didmeninė prekyba vyriška sportine apranga. Daugiau nei 80 žinomų gamintojų originalios produkcijos, kurios tarpe yra ir sportinė apranga vyrams: sportinės kelnės, marškinėliai, džemperiai didmeniniais kiekiais ir kaina. Vyriškų sportinių rūbų didmeną rūšiuojame į drabužių mišinius, kuriuos klientams siūlome tiek dydžių linijoms, tiek suskirstytus pagal atskirus prekinius ženklus. 

Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą vyriška sportine apranga ir galime pasiūlyti tokius sportinių drabužių vyrams gamintojus, kaip ADIDAS, NIKE, SPORT ZONE, DIADORA, DEEPLY, PUMA ir kt. Detalius vyriškos sportinės aprangos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame kataloge, apačioje. 

Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą vyriškais sportiniais drabužiais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!