Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKOMIS STRIUKĖMIS IR MEGZTINIAIS

Didmeninė prekyba vyriškais švarkais, paltais, striukėmis ir megztiniais. Daugiau nei 700 000 originalių drabužių, kurių tarpe yra ir stilingų švarkų, megztinių, paltų bei striukių vyrams. Nuo 2005- ųjų vystome didmeninę prekybą ir savo sandėlyje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva, turime gausų vyriškų striukų. megztinių, paltų ir švarkų asortimentą didmeniniais kiekiais bei kaina, tar kurių tokie prekiniai ženklai kaip LIU JO, ONLY & SONS, TOMMY HILFIGER, GANT ir kt. 

Produkciją rūšiuojame pagal atskirus prekinius ženklus, dydžių linijas ir visada atsižvelgiame į vyraujantį sezoną, tad jei ieškote striukų ar švarkų vyrams vasaros/pavasario, ar rudens/žiemos sezonams – pataikėte ten, kur reikia. Detalius vyriškų švarkų, megztinių, paltų bei striukių didmenos pavyzdžius galite rasti ir mūsų internetiniame kataloge apačioje. 

Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą vyriškais švarkais, striukėmis, megztiniais ar paltais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją bei pakonsultuos mokesčių klausimais. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dirbdami su mumis, turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris visuomet pasiruošęs pagelbėti ir atsakyti į iškilusius klausimus: nuo prekių išsirinkimo iki išsiuntimo Jums. Susisiekite su mumis!