Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA MOTERŲ, VYRŲ IR VAIKŲ DRABUŽIŲ MIX'ais

Didmeninė prekyba firminių drabužių mišiniais (MIX‘ais). Prekiaujame visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija, kurią sudaro daugiau nei 80 prekinių ženklų drabužiai. Siūlome originalius rūbų mišinius (MIX‘us) didmeniniais kiekiais bei kaina.

Drabužius rūšiuojame atsižvelgdami į sezono aktualumą, tad, jei ieškote prekių pavasario/vasaros ar rudens/žiemos sezonams, juos tikrai rasite pas mus. Drabužių mišinius siūlome tiek dydžių linijoms, tiek pagal atskiras drabužių kategorijas ar prekinius ženklus suskirstytai produkcijai. Išsamią didmeninės prekybos  rūbų mix'ais pasiūlą galite pamatyti internete, mūsų kataloge: žiūrėti apačioje.

Siekdami aukščiausios aptarnavimo kokybės mes:

  • ·      užsakymus kruopščiai atrenkame ir pakuojame į dėžes arba originalius maišus;
  • ·      Jūsų užsakymą paruošiame per 1-2 darbo dienas;
  • ·      pateikiame Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą ir prekių aprašymus bei sudėtį;
  • ·      konsultuojame mokesčių klausimais;
  • ·      kalbame anglų, vokiečių, lietuvių, rusų, lenkų, ir kt kalbomis.

Dėl didmeninės prekybos firminių drabužių mišiniais (MIX‘ais) kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus – mielai susipažinsime, susitarsime dėl asmeninio susitikimo mūsų sandėlyje bei suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. 

Siekiame, kad visi Jūsų klausimai, susiję su didmenine drabužių prekyba urmu, būtų išspręsti, o atsakymai pranoktų lūkesčius.

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Turite klausimų? Kreipkitės į mus! Jums bus priskirtas asmeninis pardavimų vadybininkas, kuris pakonsultuos apie pardavimo procesus ir asortimentą. Kontaktus rasite paspaudę čia: