Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

Didmeninė prekyba drabužiais moterims, vyrams ir vaikams

Garsių pasaulio gamintojų rūbai urmu – už gerą kainą Jums! Išskirtinės kolekcijos vyrams, moterims ir vaikams - didmeninė prekyba firminiais drabužiais. Daugiau nei 80 žinomų pasaulio rūbų gamintojų bei virš 700 000 prekių rasite šiame drabužių didmenos kataloge.  

Mūsų siūlomas didmeninės prekybos rūbais asortimentas yra skirtas vyrams, moterims bei vaikams, kurį sudaro skirtingų prekinių ženklų marškinėliai, suknelės, švarkai, striukės, kelnės ir dar daugybės kitų kategorijų rūbų didmeninėmis kainomis ir kiekiais.  Atsižvelgdami į sezono aktualumą, drabužių mix‘us rūšiuojame pagal metų laikus, todėl internetiniame prekių kataloge rasite ir pavasario/vasaros, ir rudens/žiemos sezonams skirtus rūbus. Drabužių mišinius siūlome dydžių linijoms ir pagal atskiras drabužių kategorijas ar prekinius ženklus suskirstytai vyriškai, moteriškai ar vaikiškai produkcijai. 

Didmeninę prekybą drabužiais vystome jau nuo 2005-ųjų ir galime pasiūlyti Jums tikių prekinių ženklų kaip WRANGLER, LEE, GANT, TOMMY HILFGIER, LEGO, LIU JO ir kt. prekes. Nuosavoje foto studijoje darome originalias, Jums siūlomų prekių, nuotraukas, tad šiame didmeninės prekybos rūbais kataloge, matysite tik realias prekių nuotraukas.

Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus – mielai susipažinsime ir stengsimės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus: