Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ADIDAS

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IR AVALYNE

 „Adidas“ — pasaulyje plačiai žinomas vokiškas sportinių drabužių, avalynės ir inventoriaus gamintojas.Šios kompanijos gaminiai tai įvairių sporto šakų prekės: laisvalaikio apranga, avalynė bei sporto aksesuarai, skirti ir profesionalams, ir mėgėjams. Jungdamos šiuolaikiškumą, judėjimo laisvę bei išskirtinį dizainą „Adidas“ sporto ir laisvalaikio apranga bei avalynė pritaikyta suaugusiems, jaunimui ir vaikams.

Susipažinkite su mūsų siūloma didmenine „Adidas“ produkcija atvykę pas mus. Išsirinkti geriausią variantą iš gausaus, net 700 000 prekių asortimento Jums padės patyrę vadybininkai. „Adidas“ didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge: žiūrėti apačioje. 

Mums svarbu, kad didmeninė prekyba „Adidas“ rūbais tenkintų net išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius, aukštos kokybės drabužius, avalynę ir aksesuarus.  Nepaisant užsakymo dydžio, produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. 

Turite klausimų apie didmeninę „Adidas“ prekybą? Gaukite pasiūlymą per 24 val. Susiekite su mumis:

       

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susisiekite!