Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ALDO

DIDMENINĖ PREKYBA AVALYNE

„ALDO“ — pasaulyje pripažinta tekstilės kompanija, gaminanti aukštos kokybės avalynę bei aksesuarus. Pradėjusi savo veiklą daugiau nei prieš 40 metų, šiandien "ALDO" - viena sparčiausiai besivystančių tekstilės kompanijų, turinčių daugiau nei 3000 parduotuvių visame pasaulyje.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti "ALDO" produkciją!

Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti šio prekės ženklo produkciją, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą. „ALDO“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite ir internetiniame kataloge čia

Norime, kad drabužių bei aksesuarų didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, todėl produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Detalesnės informacijos apie „ALDO“ prekes, kainas teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!