Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ALINA FABBRI by BALDININI

DIDMENINĖ PREKYBA RANKINĖMIS MOTERIMS

ALINA FABBRI by BALDININI rankinės moterims - didmenine kaina. Atvykite į mūsų sandėlį Vilniuje ir gyvai susipažinkite su turimomis „ALINA FABBRI by BALDININI“ rankinėmis. Ne mažesnę kaip dviejų metų patirtį turintys vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų turimus didmeninės prekybos „ALINA FABBRI by BALDININI“ prekių pavyzdžius galite pamatyti ir internete, prekių kataloge: žiūrėti apačioje.

Virš 80 garsių prekinių ženklų originalūs aksesuarai sandėliuojami dideliame, daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Visą produkciją atsakingai rūšiuojame ir skirstome, dėl to net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai ir su džiaugsmu. 

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią Jums pasiūlymą. Konsultuojame daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Kreipkitės!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!