Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ASICS

DIDMENINĖ PREKYBA KEPURĖMIS

 „Asics“ — Japonijos kompanija, gaminanti avalynę ir sporto inventorių įvairioms sporto šakoms. Įmonės asortimentas yra kuriamas pasitelkus naujausias technologijas, o gamybos procese dalyvauja specialiai tam pasamdyti savo sričių profesionalai: mokslininkai, sportininkai, treneriai. Dėl šios priežasties „Asics“ apranga bei avalynė — išskirtinai patogi. 

Esame „Asics“ prekių didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime ir galime Jums pasiūlyti originalias „Asics“ kepures. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti šio prekės ženklo produkciją gyvai mūsų sandėlyje, adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius. Profesionalūs vadybininkai patars ir padės išsirinkti priimtiniausią variantą iš daugiau nei 700 000 firminių prekių. „Asics“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite internete, mūsų prekių kataloge čia

Siekdami, kad „Asics“ didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Dėl išsamesnės informacijos apie „Asics“ prekes, kainas, sudėtį - kreipkitės į mūsų pardavimų komandą, kuri patars ir pakonsultuos Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!