Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

BENSON & CHERRY

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAI VYRAMS IŠ ITALIJOS

„Benson & Cherry“ — pasaulyje plačiai žinomas Italijos gamintojas, kuriantis drabužius vyrams. Šios kompanijos gaminiai — tai jaunatviškiems ir patogumo aprangoje ieškantiems vyrams skirtos prekės: marškiniai. 

Susipažinkite su mūsų siūloma didmenine „Benson & Cherry produkcija atvykę pas mus — patyrę vadybininkai patars ir padės pasirinkti Jums tinkamiausią variantą. „Benson & Cherry drabužių didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge: žiūrėti apačioje. 

Stengiamės, kad „Benson & Cherry rūbų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius drabužius. Produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę „Benson & Cherry prekybą? Susisiekite su mumis!

 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!