Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA BGN DRABUŽIAIS MOTERIMS

„BGN“ — Prancūzų prekės ženklas, kuriantis rūbus bei aksesuarus moterims. Produkcijoje atsispindi išskirtinis dizainas, siluetai, pastebimos unikalios detalės. Gamintojas pasistengė, jog visos „BGN“ klientės — šiuolaikiškos bei stilingos moterys — devėdamos šio prekės ženklo produkciją jaustųsi laisvai ir patraukliai. Todėl jau šiandien „BGN“ drabužiais ir aksesuarais prekiaujama ne tik Prancūzijoje, bet ir Rusijoje, Ukrainoje, Turkijoje ir kitose šalyse.

Kviečiame atvykti pas mus į sandėlį ir susipažinti su didmeniniu „BGN“ prekių asortimentu. Parduodame „BGN“ drabužių moterims mix’us, kuriuos sudaro moteriškos kelnės, švarkeliai, palaidinės, subtilios suknelės, sijonai ir lengvu prašmatnumu spinduliuojantys „BGN“ aksesuarai. Su tikslia mišinių sudėtimi Jus supažindins mūsų patyrę, daugiau nei 5 užsienio kalbomis kalbantys, vadybininkai. 

Stengiamės, kad didmeninė prekyba „BGN“ gaminiais tenkintų tiek paprastus, tiek aukščiausius reikalavimus turinčius mūsų klientus, todėl po užsakymo produkciją pateikiame greitai ir tvarkingai supakuotą. Susiekite su pardavimo vadybininku, kuris su malonumu suteiks Jums reikalingą informaciją, bei padės išsirinkti Jums tinkančius prekių variantus iš mūsų turimo daugiau nei 700 000 prekių asortimento. Didmeninės prekybos „BGN“ pavyzdžius galite rasti ir internete ČIA

Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Kontaktus rasite paspaudę čia: