Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

Didmeninė prekyba BIG STAR drabužiais moterims ir vyrams

“BIG STAR” – pasaulyje plačiai žinomas prekinis ženklas, garsus išskirtinio dizaino džinsais. “BIG STAR” ženklo drabužiai  ir vyrams ir moterims, kurie mėgsta kokybišką paprastumą savo stiliuje. “BIG STAR” drabžiai svyruoja nuo išblukuiso bliuzo iki gilaus indigo, tačiau lieka šalia originalaus dizaino. “BIG STAR” stilius – laisvos dvasios žmonėms. 

Amerikietiškas prekės ženklas įkurtas  1974m. ir pradėjo plisti Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, ir netgi Libane. Šiandien “BIG STAR” prekinio ženklu prekiaujama daugiau nei 260 firminių parduotuvių visame pasaulyje ir tiekia originalias bei aukštos kokybės drabužius, įskaitant ir avalynę bei aksesuarus. 

Mes siūlome Jums “BIG STAR” prekininio ženklo drabužius didmeninėmis kainomis ir kiekiais iš mūsų sandėlio. Mūsų klientai, nuo el.parduotuvių iki didmenininkų ir mažmeninkų. Garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir originalius firminius drabužius, nes esame ilgametę patirtį turintys didmenininkai, dirbantys su klientais iš viso pasaulio. Rinkoje esame nuo 2005 m. ir savo sandėlyje galime pasiūlyti Jums daugiau nei 700 000  skirtingų prekių, daugiau nei 100 pasaulyje žinomų prekinių ženklų. 

Stengiamės užtikrinti klientams geriausią pirkimo patirtį:

  • pristatome prekes nuo durų iki durų;
  • prekės pristatomos originalios pakuotėse / dežėse;
  • užsakymo parengimas per 1 -2 d.d.d;
  • išsamūs patarimai mokesčių klausimais;
  • komanda, kalbanti daugiau nei 5 kalbomis. 

Visas prekės galite pamatyti mūsų sandėlyje, kurias Jums pristatys ir einamais klausimais pakonsultuos mūsų profesionali pardavėjų komanda. Susisiekite. 

Su dalimi asortimento, galite susipažinti ir mūsų interneniame prekių kataloge čia. 

 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!