Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

BLUGIRL by BLUMARINE

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IR AKSESUARAIS IŠ ITALIJOS

„Blugirl“ — dizainerės Annos Molinari kurti drabužiai bei aksesuarai, išskirtinai pritaikyti 15-35 metų merginoms ar jaunoms moterims. „Blugirl“ produkcija išsiskiria romantišku žaismingumu, ir subtiliu dizainu. 

Atvykite į mūsų sandėlį Vilniuje ir gyvai susipažinkite su turimomis „Blugirl“ didmenos prekėmis. Ne mažesnę kaip dviejų metų patirtį turintys vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų siūlomą „Blugirl“ asortimentą sudaro moteriškos palaidinės, suknelės, sijonai, džinsai bei piniginės ir kosmetinės. Mūsų turimus didmeninės prekybos „Blugirl“ prekių pavyzdžius galite pamatyti ir internete, prekių kataloge: žiūrėti apačioje.

Virš 80 garsių prekinių ženklų originalūs drabužiai, aksesuarai ir avalynė sandėliuojama dideliame, daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visą produkciją atsakingai rūšiuojame ir skirstome, dėl to net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai ir su džiaugsmu. Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią Jums pasiūlymą. Konsultuojame daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Kreipkitės!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!