Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

CARAMELO & CORTEFIEL

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS IŠ ISPANIJOS

„Cortefiel“ — dar nuo 1880 metų veikianti Ispanijos kompanija, gaminanti rūbus, aksesuarus bei avalynę moterims bei vyrams. Šiandien Cortefiel“ turi didelį savo parduotuvių tinklą net 71 pasaulio šalyje.

„Caramelo“ — elegantiški ir stilingi drabužiai iš Ispanijos veržliems ir savimi pasitikintiems vyrams bei moterims.  Ispanų gamintojo asortimentą sudaro marškinėliai, suknelės, sijonai, kelnės, švarkeliai, batai ir kiti aksesuarai didmeniniais kiekiais bei kainomis. 

Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti šių prekės ženklų produkciją, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą. „Cortefiel“ ir „Caramelo“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite ir internete, mūsų asortimento kataloge čia

Norime, kad drabužių didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, todėl produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Galime pasiūlyti Jums drabužių mix'us pagal dydžių linijas, atskiras drabužių kategorijas arba rūbų mišinius, specialiai suskirstytus pagal prekinius ženklus. Detalesnės informacijos apie „Cortefiel“ ir „Caramelo“ prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!