Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

CARIBU

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS VAIKAMS IŠ ISPANIJOS

„Caribu“ — vaikiški drabužiai iš Ispanijos. Spalvingi ir žaismingi drabužiai: marginti piešiniais, vienspalviai, įvairiausių modelių ir faktūrų. Ispanijos gamintojo asortimentą sudaro vaikiški džemperiai, palaidinės, suknelės, marškinėliai, šortai, kelnės, sijonai ir daugelis kitų. Šią „Caribu“ produkciją siūlome didmeniniais kiekiais bei kaina. 

Atvykę į mūsų daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlį, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti „Caribu“ vaikiškų rūbų didmeną. Savo darbą išmanantys mūsų vadybininkai patars ir padės išsirinkti geriausią Jums variantą ar drabužių komplektą iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Didmeninės prekybos „Caribu“ drabužių pavyzdžius galite pamatyti čia

Sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalią ir naują produkciją. Visus gaminius atsakingai rūšiuojame ir skirstome, tad net ir didžiausi užsakymai įvykdomi greitai. Drabužius savo klientams siunčiame tvarkingai supakuotus. Stengiamės, kad mūsų vykdoma didmeninė prekyba „Caribu“ firmos vaikiškais rūbeliais tenkintų net didžiausius Jūsų lūkesčius, todėl mūsų pardavimų komanda pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!