Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

CARLINGS

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IR AKSESUARAIS VYRAMS IR MOTERIMS

„Carlings“ — pasaulyje plačiai žinomas gamintojas, kuriantis drabužius bei aksesuarus vyrams ir moterims.  Kompanija siūlo itin platų šiuolaikiškų bei kokybiškų kasdieninių, sportinių bei prašmatnių drabužių asortimentą vyrams ir moterims.

Esame „Carlings“ produkcijos didmenininkai ir savo klientams šiuo metu galime pasiūlyti iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus marškinėlius, palaidines, megztinius, sukneles, kelnes, šortus, džemperius, marškinius,  striukes ir kt. „Carlings“ drabužių vyrams ir moterims didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti čia

Kviečiame atvykti į mūsų daugiau nei 5000 kvadratinių metrų sandėlį Vilniuje (tikslus adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius) ir gyvai susipažinti su originalia daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą iš 700 000 prekių. Siūlome tik atsakingai surūšiuotus ir tvarkingai į originalius maišus sudėtus drabužius. Jūsų užsakymą pristatome greitai, o iškilus klausimams apie didmenines prekių kainas, drabužių mix'us, mokėjimo sąlygas bei kita konsultuojame Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės į mūsų pardavimo komandą!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!