Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ChamoniX

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS IŠ PRANCŪZIJOS

ChamoniX drabužiai tiks bet kokiai aktyviai veiklai šaltesniu oru - kelionėms, žygiams,laisvalaikiui gamtoje. 

Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti šių prekės ženklų produkciją, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą. „ChamoniX“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite ir internete, mūsų asortimento kataloge.

Norime, kad drabužių didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, todėl produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Galime pasiūlyti Jums drabužių mix'us pagal dydžių linijas, atskiras drabužių kategorijas arba rūbų mišinius, specialiai suskirstytus pagal prekinius ženklus. Detalesnės informacijos apie „ChamoniX“ prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!