Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

CONBIPEL

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS VYRAMS IR MOTERIMS IŠ ITALIJOS

„CONBIPEL“ — žinomas moterų ir vyrų rūbų ir aksesuarų gamintojas iš Italijos. Kompanijos asortimentas: suknelės, kelnės, palaidinės, švarkeliai, šalikai, marškiniai ir kt. Visą čia produkciją didmeniniais kiekiais ir kaina turime ir mes. Esame CONBIPEL“  drabužių  didmenininkai ir galime Jums pasiūlyti originalius šio ir kitų, daugiau nei 80 prekės ženklų, gaminius.

CONBIPEL“  didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internete, mūsų prekių kataloge čia: žiūrėti apačioje. 

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir apžiūrėti turimą produkciją. Profesionali pardavimų komanda patars ir padės išsirinkti iš 700 000 prekių. Siekiame, kad mūsų klientus užsakymas pasiektų greitai ir tvarkingai supakuotas, tad atsakingai planuojame drabužių mišinių rūšiavimą, pakavimą ir logistiką nuo durų iki durų vos per 1-2 dienas.

Jei turite klausimų dėl CONBIPEL“  drabužių moterims ir vyrams didmenos, susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie gali bendrauti net 7 užsienio kalbomis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!