Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

LERROS+

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS IŠ VOKIETIJOS

„LERROS+“ — drabužiai iš Vokietijos, šiuolaikiškoms ir patogumą vertinančioms moterims. Vokietijos gamintojo asortimentą sudaro moteriškos palaidinės, tunikos, švarkeliai, sijonai bei kelnės. Šią „LERROS+“ produkciją didmeniniais kiekiais bei kaina galime pasiūlyti ir mes.

Kviečiame atvykti pas mus ir gyvai susipažinti su „LERROS+“ drabužių didmena. Profesionalūs vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų turimus didmeninės prekybos „LERROS+“ rūbų pavyzdžius galite pamatyti ir internete. Žiūrėti čia.

Daugiau nei 5000 kvadratinių metrų plote sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalius drabužius bei aksesuarus. Produkciją rūšiuojame ir skirstome, tad net ir didžiausią užsakymą įvykdysime greitai ir su džiaugsmu. Stengiamės, kad mūsų vykdoma didmeninė prekyba „LERROS+“ drabužiais tenkintų net pačių išrankiausių klientų lūkesčius. Mūsų pardavimų komanda pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite su mumis!  

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!