Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA ELEVATE DRABUŽIAIS

 

Kviečiame atvykti pas mus į sandėlį ir susipažinti su didmeniniu „ELEVATE“ prekių asortimentu. Parduodame „ELEVATE“ drabužių moterims mix’us, kuriuos sudaro moteriškos kelnės, švarkeliai, palaidinės, subtilios suknelės, sijonai ir lengvu prašmatnumu spinduliuojantys „ELEVATE“ aksesuarai. Su tikslia mišinių sudėtimi Jus supažindins mūsų patyrę, daugiau nei 5 užsienio kalbomis kalbantys, vadybininkai. 

Stengiamės, kad didmeninė prekyba „ELEVATE“ gaminiais tenkintų tiek paprastus, tiek aukščiausius reikalavimus turinčius mūsų klientus, todėl po užsakymo produkciją pateikiame greitai ir tvarkingai supakuotą. Susiekite su pardavimo vadybininku, kuris su malonumu suteiks Jums reikalingą informaciją, bei padės išsirinkti Jums tinkančius prekių variantus iš mūsų turimo daugiau nei 700 000 prekių asortimento. Didmeninės prekybos „ELEVATE“ pavyzdžius galite rasti ir internete ČIA. 

Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Kontaktus rasite paspaudę čia:

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!