ERMANNO SCERVINO

Kviečiame atvykti pas mus į sandėlį ir susipažinti su didmeniniu „ERMANNO SCERVINO“ prekių asortimentu. Parduodame „ERMANNO SCERVINO“ striukes moterims.  Su „ERMANNO SCERVINO“ produkcija  Jus supažindins mūsų patyrę, daugiau nei 5 užsienio kalbomis kalbantys, vadybininkai. 

Stengiamės, kad didmeninė prekyba „ERMANNO SCERVINO“  gaminiais tenkintų tiek paprastus, tiek aukščiausius reikalavimus turinčius mūsų klientus, todėl po užsakymo produkciją pateikiame greitai ir tvarkingai supakuotą. Susiekite su pardavimo vadybininkais, kurie su malonumu suteiks Jums reikalingą informaciją, bei padės išsirinkti Jums tinkančius prekių variantus iš mūsų turimo daugiau nei 700 000 prekių asortimento.

Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!