Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

FASHION VICTIMS

DIDMENINĖ PREKYBA STRIUKĖMIS IR PALTAIS

Didmeninė prekyba paltais ir striukėmis iš Italų prekinio ženklo "Fashion Victims". 

Savo sandėlyje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turime gausų moteriškų ir vyriškų striukų ir paltų asortimentą didmeniniais kiekiais bei kaina. Produkciją rūšiuojame pagal atskirus prekinius ženklus, dydžių linijas ir visada atsižvelgiame į vyraujantį sezoną.

Pas mus prekės kruopščiai atrenkamos ir supakuojamos į dėžes arba kartu su pakabomis tvarkingai sudedamos į originalius maišus tam, kad pristatyta produkcija pranoktų Jūsų lūkesčius ir galėtų iškart būti ruošiama Jūsų parduotuvei/outletui, e-shopui ar kt. Visapusiškai pasirūpiname ir prekių logistika nuo durų iki durų į visas pasaulio šalis, o kad pristatymas neužtruktų, prekes išsiuntimui paruošiame per 1-2 darbo dienas. 

Dėl išsamesnės informacijos apie didmeninę prekybą "Fashion Victims" striukėmis ar paltais, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą. Ji pateiks visą Jums rūpimą informaciją. Kalbame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!