FRANKLIN & MARSHALL

SPORTUI IR LAISVALAIKIUI RŪBAI URMU

Esame „FRANKLIN & MARSHALL“ prekių didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime ir galime Jums pasiūlyti originalius vyriškus, moteriškus ir vaikiškus džemperius, sportinius marškinėlius ar kelnes. Atvykę  pas mus (mūsų sandėlio adresas: Fabriko g. 8, Lentvaris, Lietuva), turėsite galimybę gyvai apžiūrėti turimą „FRANKLIN & MARSHALL“ produkciją bei kitus, daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų gaminius.

„FRANKLIN & MARSHALL“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite internete, mūsų prekių kataloge (žiūrėti apačioje). Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti priimtiniausią variantą iš daugiau nei 700 000 firminių prekių. Siekiame, kad „FRANKLIN & MARSHALL“ didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Dėl išsamesnės informacijos apie „FRANKLIN & MARSHALL“ prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį kreipkitės į mūsų pardavimų komandą, kuri patars ir pakonsultuos Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Fabriko g.8 Lentvaris. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!