Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA GANT DRABUŽIAIS

GANT— stilingi drabužiai vyrams ir moterims iš Švedijos urmu. 

Savo sandėlyje turime ir galime Jums pasiūlyti "GANT" rūbų mix'us: marškinėliai, palaidinės, šortai, kelnės vyrams  ir moterims - didmeniniais kiekiais bei kaina. Kviečiame atvykti pas mus į sandėlį ir susipažinti su "GANT" prekių asortimentu. Produkciją formuojame į drabužių mišinius ir mūsų patyrę, daugiau nei 5 užsienio kalbomis kalbantys, vadybininkai supažindins Jus su jų sudėtimi detaliau. Stengiamės, kad didmeninė prekyba "GANT" gaminiais tenkintų net išrankiausius klientus, todėl po užsakymo produkciją pateikiame greitai ir tvarkingai supakuotą.

Susiekite su pardavimo vadybininku, kuris su malonumu suteiks reikalingą informaciją, bei padės išsirinkti Jums tinkančius prekių variantus iš mūsų turimo daugiau nei 700 000 prekių asortimento. Didmeninės prekybos "GANT" pavyzdžius galite rasti ir internete (žiūrėti apačioje).

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!