Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA „GREEN COTTON“ DRABUŽIAIS VAIKAMS

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS VAIKAMS

„GREEN COTTON“ — Įmonė kurianti drabužius  vaikams. „GREEN COTTON“ - "Green Cotton" koncepcija kompanija gamina ekologiškus drabužius. Visi mūsų medvilnės gaminiai yra sertifikuojami GOTS. GOTS yra griežčiausia ekologiškų drabužių sertifikacija šiandieninėje rinkoje.

Kviečiame pas mus apsilankyti ir gyvai susipažinti su „GREEN COTTON“ drabužiais vaikams. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių.

Virš 80 žinomų prekinių ženklų originalius ir naujus drabužius, avalynę bei aksesuarus sandėliuojame daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visa produkcija surūšiuota ir suskirstyta į drabužių miks'us su detalia procentuote (packing‘u), todėl net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai. Tikimės, kad mūsų siūlomas asortimentas patenkins ir išrankiausių klientų lūkesčius. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, todėl su pardavimų komanda galite bendrauti 7 užsienio kalbomis. 

Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!