Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

GROUSE CREEK

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS IR AVALYNE

„Grouse Creek“ — drabužiai ir avalynė iš Italijos, įkvėpti Amerikos gamtos ir kultūros. Šio gamintojo asortimentą sudaro funkcionali bei moderni apranga vyrams, moterims, vaikams. Italijos gamintojo produkcijos didmeniniais kiekiais ir kaina galime pasiūlyti ir mes. Kviečiame apsilankyti (adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius) ir gyvai susipažinti su „Grouse Creek“ drabužių ir avalynės didmena. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. 

Mūsų turimus didmeninės prekybos „Grouse Creek“ rūbų ir batų pavyzdžius galite pamatyti  internete. Žiūrėti apačioje.

Virš 80 žinomų prekinių ženklų originalius ir naujus drabužius, avalynę bei aksesuarus sandėliuojame daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visa produkcija surūšiuota ir suskirstyta, todėl net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai. Tikimės, kad mūsų siūlomas asortimentas patenkins ir išrankiausių klientų lūkesčius, todėl siekiame aukštos aptarnavimo kokybės. Susisiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!