Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

J&C JACKYCELINE

„J&C“ (JACKYCELINE) - prekinis ženklas plačiai žinomas pasaulyje,  gaminantis itin kokybiškas rankines bei aksesuarus moterims. Šio ženklo produkcija gyvybinga, dinamiška, sumaniai laviruojanti tarp modernaus ir klasikinio stiliaus. "J&C" gaminiai pasižymi nepriekaištinga kokybe, spalvų gama, plačiu asortimentu, geru kainos bei kokybės santykiu. Visa „J&C“ produkcija gaminama Italijoje, naudojant tik naturalius odos pluoštus.

Esame „J&C“ produkcijos didmenininkai ir savo klientams šiuo metu galime pasiūlyti iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas moteriškas rankines. „J&C“ rankinių moterims pavyzdžius galite rasti čia

Taip pat, visuomet turite galimybę atvykti į mūsų daugiau nei 5000 kvadratinių metrų sandėlį Vilniuje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva, ir gyvai susipažinti su originalia, daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą iš 700 000 prekių. Siūlome tik atsakingai surūšiuotą produkciją originaliose pakuotėse. Jūsų užsakymą pristatome greitai, o iškilus klausimams apie didmenines prekių kainas, siūlomą produkciją, mokėjimo sąlygas ir kt., konsultuojame Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės į mūsų pardavimo komandą!

Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Kontaktus rasite paspaudę čia: