Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

JUST CAVALLI

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IR APATINIU TRIKOTAŽU IŠ ITALIJOS

„Just Cavalli“ — pasaulyje plačiai žinomas Italijos gamintojas, kuriantis drabužius ir apatinius vyrams bei moterims. Kompanijos asortimentas: šiuolaikiški ir subtilaus stiliaus moteriški ir vyriški rūbai bei apatinis trikotažas. Esame „Just Cavalli“ produkcijos didmenininkai ir savo klientams šiuo metu galime pasiūlyti iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus laisvalaikio ir sportinius moteriškus švarkelius, džemperius, kelnes, vyriškas ir moteriškas palaidines, moteriškas pižamas, chalatus bei tiek vyriškus, tiek moteriškus apatinius. „Just Cavalli“ drabužių ir apatinių didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge: žiūrėti apačioje. 

Kviečiame atvykti į mūsų daugiau nei 5000 kvadratinių metrų sandėlį Vilniuje (tikslus adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius) ir gyvai susipažinti su originalia daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą iš 700 000 prekių.

Siūlome tik atsakingai surūšiuotus ir tvarkingai į maišus ar dėžes supakuotus drabužius ir aksesuarus. Jūsų užsakymą pristatome greitai, o iškilus klausimams apie didmenines prekių kainas, drabužių mix'us, mokėjimo sąlygas bei kita - konsultuojame Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės į mūsų pardavimo komandą!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!