Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

KAFFE

DRABUŽIAI MOTERIMS DIDMENINĖMIS KAINOMIS IR KIEKIAIS

„Kaffe“ — Danijos gamintojas, kuriantis romantika ir subtilia elegancija dvelkiančius drabužius ir aksesuarus moterims. Kompanijos asortimentą sudaro moteriškos palaidinės, marškiniai, kelnės, suknelės, diržai ir šalikėliai. Šią „Kaffe“ produkciją didmeniniais kiekiais bei kaina galime pasiūlyti ir mes. Atvykę pas mus turėsite galimybę gyvai apžiūrėti „Kaffe“ drabužių ir aksesuarų didmeną, o patyrę vadybininkai padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų sandėliuojamus didmeninės prekybos „Kaffe“ aprangos ir aksesuarų pavyzdžius galite pamatyti čia

5000 kvadratinių metrų plote laikome virš 80 prekinių ženklų originalius ir naujus gaminius. Siekiame patenkinti net pačių išrankiausių klientų lūkesčius, todėl produkciją atsakingai rūšiuojame. Pasirūpiname Jūsų konsultavimu 7 užsienio kalbomis bei greitu užsakymo pristatymu net į 80 pasaulio šalių. 

Jei turite klausimų apie didmeninę prekybą „Kaffe“ drabužiais bei aksesuarais moterims, susisiekite su mūsų pardavimų komanda. Su malonumu susipažinsime ir rasime sprendimą Jūsų poreikiams patenkinti. Kreipkitės! 

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!