Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

KONTATTO

ITALŲ PREKINIO ŽENKLO DRABUŽIAI MOTERIMS URMU

„Kontatto“ — drabužiai iš Italijos, šiuolaikiškoms, išskirtinumą ir žaismingas detales drabužiuose mėgstančioms moterims. Italijos gamintojo asortimentą sudaro moteriškos palaidinės, džemperiai, suknelės, sijonai, tamprės. Šią „Kontatto“ produkciją didmeniniais kiekiais bei kaina galime pasiūlyti ir mes. 

Atvykę į mūsų 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlį, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti „Kontatto“ moteriškų rūbų didmeną. Savo darbą išmanantys mūsų vadybininkai patars ir padės išsirinkti geriausią Jums variantą iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Didmeninės prekybos „Kontatto“ drabužių pavyzdžius galite pamatyti ir internete čia

Sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalią ir naują produkciją. Visus gaminius atsakingai rūšiuojame ir skirstome, tad net ir didžiausi užsakymai įvykdomi greitai. Drabužius savo klientams siunčiame tvarkingai supakuotus. Stengiamės, kad mūsų vykdoma didmeninė prekyba „Kontatto“ rūbais tenkintų net didžiausius Jūsų lūkesčius, todėl mūsų pardavimų komanda pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. Susisiekite su mumis!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!