Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

MASSANA

ISPANŲ PREKINIO ŽENKLO DRABUŽIAI URMU

Ispanų prekinis ženklo MASSANA rūbai moterims - didmeniniais kiekiais ir kaina. 

Atvykę pas mus turėsite galimybę gyvai apžiūrėti „MASSANA“ drabužių didmeną, o patyrę vadybininkai padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų sandėliuojamus didmeninės prekybos MASSANA aprangos pavyzdžius galite pamatyti čia

5000 kvadratinių metrų plote laikome virš 80 prekinių ženklų originalius ir naujus gaminius. Siekiame patenkinti net pačių išrankiausių klientų lūkesčius, todėl produkciją atsakingai rūšiuojame. Pasirūpiname Jūsų konsultavimu 7 užsienio kalbomis bei greitu užsakymo pristatymu net į 80 pasaulio šalių. Jei turite klausimų apie didmeninę prekybą „MASSANA“ drabužiais moterims, susisiekite su mūsų pardavimų komanda. Su malonumu susipažinsime ir rasime sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius. Kreipkitės! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!