Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

MISS ROBERTA

AVALYNĖ MOTERIMS IŠ ITALIJOS - URMU

„Miss Roberta“ — avalynė iš Italijos, šiuolaikiškumo ir patogumo batuose ieškančioms moterims. Italų gamintojo asortimentą sudaro įvairių sezonų batai didmeniniais kiekiais bei kainomis. Apsilankę mūsų sandėlyje, turėsite galimybę gyvai susipažinti ne tik su didmenine „Miss Roberta“ avalynės produkcija, bet ir kitų gamintojų prekėmis. Patyrę vadybininkai suteiks naudingos informacijos ir padės išsirinkti. Mūsų turimus didmeninės prekybos „Miss Roberta“ batų pavyzdžius galite pamatyti internete. Žiūrėti čia.

Daugiau nei 5000 kvadratinių metrų plote sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalias prekes. Kruopščiai rūšiuojame produkciją, kurią vėliau skirstome tam tikra tvarka, kad net ir didžiausių užsakymų vykdymas būtų sklandus. Siekiame, kad „Miss Roberta“ batų didmena tenkintų net ir išrankiausius klientų lūkesčius.

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią variantą. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. Klauskite!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!