Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

MONTECORE

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS VYRAMS

„Montecore“ — elegantiški drabužiai vyrams iš Italijos. Dabar kompanijos veikla yra išplėsta ne tik šioje šalyje, bet ir Japonijoje, Rusijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Kinijoje bei Pietų Korėjoje.Gamintojas pasistengė, jog visi „Montecore“ klientai, dėvėdami šio prekės ženklo produkciją, jaustųsi išskirtinai ir stilingai. 

Savo sandėlyje turime ir galime Jums pasiūlyti „Montecore“ švarkus, marškinėmis bei paltus vyrams didmeniniais kiekiais bei kaina. Kviečiame atvykti pas mus į sandėlį ir susipažinti su  „Montecore“ prekių asortimentu. Produkciją formuojame į drabužių mišinius ir mūsų patyrę, daugiau nei 5 užsienio kalbomis kalbantys, vadybininkai supažindins Jus su jų sudėtimi. Stengiamės, kad didmeninė prekyba „Montecore“ gaminiais tenkintų net išrankiausius klientus, todėl po užsakymo produkciją pateikiame greitai ir tvarkingai supakuotą.

Susiekite su pardavimo vadybininku, kuris su malonumu suteiks reikalingą informaciją, bei padės išsirinkti Jums tinkančius prekių variantus iš mūsų turimo daugiau nei 700 000 prekių asortimento. Didmeninės prekybos „Montecore“ pavyzdžius galite rasti ir internete ČIA.

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!