Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

MURPHY&NYE

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS VYRAMS IR MOTERIMS

„Murphy & NYE“ — dar 1933 metais Čikagoje įsikūrusi kompanija, dabar plačiai žinoma pasaulyje, dėl savo kuriamų kokybiškų bei laisvės pojūtį atspindinčių drabužių, aksesuarų vyrams ir moterims. Šios kompanijos gaminiai — tai jaunatviška ir patogi apranga: kelnės, palaidinės, marškinėliai, džemperiai, kepurės. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus „Murphy & NYE“ rūbus ir aksesuarus turime ir savo sandėlyje. Susipažinkite su mūsų siūloma didmenine „Murphy & NYE“ produkcija atvykę pas mus — patyrę vadybininkai patars ir padės pasirinkti Jums tinkamiausią variantą. 

Didmeninės „Murphy & NYE“ drabužių prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge čia. 

Stengiamės, kad „Murphy & NYE“ rūbų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius drabužius ir aksesuarus. Produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. 

Turite klausimų apie didmeninę „Murphy & NYE“ prekybą? Susisiekite!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!